درباره ما

关于我们

درباره Mex International

گروه شرکتهای mex شامل Wenlu industrial و CP MOULD مستفر در چین با تکیه برسالها تجربه در زمینه تأمین ماشین آلات صنعتی و راه اندازی خطوط تولید صنعتی و نیز تأمین مواد اولیه کارخانجات برای اروپا و آسیا اقدام به تأسیس نمایندگی رسمی در خاورمیانه نموده است.

طی 15 سال گذشته ده ها خط تولید و صدها قالب صنعتی عمدتا در شاخه های پزشکی، صنایع غذایی و الکتریکی با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان عرضه شده است.

قبل از شروع هر پروژه تیم فنی ما متشکل از مهندسین کارآزموده و با تجربه اقدام به تحلیل؛ محاسبه و Engineering محصول نموده و امکان سنجی و feasibility آنرا بررسی می نمایند.
با توجه به شناخت کافی و استقرار نمایندگی های فنی در مناطق مهم صنعتی چین نظیر شنزن shenzhen , گوانگژو  Guangzhou , دونگوان Dongguan , نینگبو Ningbo ؛ شانگهای و … بهترین برند های ماشین آلات انتخاب و توسط تیم فنی ما جمع آوری و مونتاژ می شوند.

هر محصول قبل از انجام shipping تولید و مورد آنالیز و بازرسی قرار می گیرد و سپس توسط نماینده مقیم ما در کشور مقصد تحویل مشتری می شود و در صورت تأیید اقدام به ارسال محموله خط تولید ( محصول) به مشتری خواهد شد.

ما تضمین می کنیم بهترین محصولات کشور چین با قیمت مناسب برای شما تأمین می شود.

کلیه امور بازرگانی و پیگیری های فنی توسط نماینده ما در کشور شما انجام می شود.